Joya Villa Maşukiye

Villa Maşukiye

Bizim yorumumuz

Maşukiye'de özel havuzlu, şömineli ve bahçeli 2+1 ile 3+1 villa seçenekleri. Çocuklu aileler ve birlikte tatil yapmak isteyen küçük arkadaş grupları için uygun.

  • Özel açık havuz
  • Şömineli oturma alanı
  • 2+1 ve 3+1 seçenekleri
  • Tam donanımlı mutfak
  • Bahçede barbekü
  • Ailelere uygun
Rezervasyon Yol tarifi al

Joya Villa Maşukiye fotoğrafları

Joya Villa Maşukiye: öne çıkan bilgiler

Tür
Villa
Bölge
Maşukiye
Giriş saati
14:00
Çıkış saati
12:00
Gecelik başlangıç fiyatı
12.000 ₺

Özellikler

  • Özel havuz
  • Açık havuz
  • Şömine
  • Barbekü / mangal
  • Bahçe
  • Aileye uygun
  • Wi-Fi
  • Isıtmalı havuz

Fiyat, tesisin duyurduğu gecelik başlangıç fiyatıdır; tarihe ve oda tipine göre değişebilir.

Joya Villa Maşukiye hakkında

Joya Villa Maşukiye Hakkında

Joya Villa, Maşukiye'de Küpeli Sokak üzerinde yer alan müstakil bir villa konaklaması. Otel düzeninden farklı olarak burada bahçe, havuz ve oturma alanları yalnızca villada kalanlara ait. Kalabalık bir aileyle ya da iki aile bir arada tatil yapmak isteyenler, herkesin aynı çatı altında kalabildiği bu düzeni tercih ediyor.

Joya Villa Maşukiye Özellikleri

İki farklı büyüklükte villa listeleniyor:

  • Joya Villa 2+1: dört kişiye kadar, özel havuzlu ve şömineli
  • Joya Villa 3+1: altı kişiye kadar, özel havuzlu ve şömineli

Her iki seçenekte de ferah bir oturma alanı, yatak odaları ve tam donanımlı mutfak bulunuyor. Klima, televizyon ve wifi standart donanımın parçası. Şömine sayesinde villa yalnızca yaz için değil, karın yağdığı kış haftaları için de kullanışlı.

Bahçe ve Özel Havuz

Villanın açık yüzme havuzu bahçenin içinde ve başka konuklarla paylaşılmıyor. Çim alan çocukların oynaması için yeterli genişlikte; yetişkinler için de oturma köşeleri var. Bahçedeki barbekü, akşam yemeğini dışarıda hazırlamak isteyenlerin işini kolaylaştırıyor. Mutfak tam donanımlı olduğu için alışverişi yapıp yemekleri villada pişirmek mümkün.

Konum ve Ulaşım

Maşukiye, Kartepe Dağı'nın eteğinde, dere boyunca dizilen alabalık restoranları ve şelaleleriyle bilinen bir köy. Villadan köyün bu noktalarına ulaşmak kolay; kayak merkezine ise dağ yolundan çıkılıyor. Sapanca Gölü yakın çevrede yer alıyor. İstanbul ve Sakarya yönünden gelenler TEM (E-80) otoyolunu ya da D-100 karayolunu kullanıyor.

Giriş ve Çıkış

Giriş saati 14:00, çıkış saati 12:00. Villa aile oteli olarak listeleniyor ve hem hafta sonu kaçamakları hem daha uzun tatiller için kiralanabiliyor.

Joya Villa Maşukiye yorumları

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın.

Siz de yorum yazın

Yalnızca gerçekten ziyaret ettiğiniz tesisler için yorum yazın. Yorumlar onaylandıktan sonra yayınlanır.

Benzer tesisler: Villa

Aileena Hotel & Villas Maşukiye

Genel puan: 5,0 / 5

Villa Kartepe

  • Özel havuz
  • Kapalı havuz
  • Açık havuz
  • Jakuzi
  • GeziValizi 5,0 / 5 2 yorum

Derbent'te otel odalarını ve özel havuzlu villaları aynı adreste toplayan bir tesis. Kapalı havuzu, spa bölümü ve mescid...

5.600 ₺ / gece, başlayan fiyatlarla

Delta Park Villaları

Genel puan: 5,0 / 5

Villa Kartepe 7 kişi

  • Özel havuz
  • Açık havuz
  • Jakuzi
  • Evcil hayvan dostu
  • GeziValizi 5,0 / 5 1 yorum

Kartepe Çınarlı'da, her biri özel havuzlu ve bahçeli 3+1 villalardan oluşan bir site. Yedi kişiye kadar ağırladığı için...

15.000 ₺ / gece, başlayan fiyatlarla

Villa Karam Kartepe

Genel puan: 4,4 / 5

Villa Maşukiye 6 kişi

  • Özel havuz
  • Isıtmalı havuz
  • Jakuzi
  • Şömine
  • GeziValizi 4,4 / 5 1 yorum

Maşukiye'de altı kişiye kadar konaklama sunan 2+1 müstakil villa. Isıtmalı özel havuz, jakuzi ve şömineyle kalabalık ail...

İncele
Rezervasyon